Strona internetowa dla firm budowlanych​

Najlepsze opcje strony internetowej dla firm budowlanych, wykonawców i budowniczych.

Wymienimy różne narzędzia internetowe, których wykonawcy, firmy konstruacyjne i budowniczowie mogą wykorzystać do zbudowania strony internetowej, ale narzędzia i platformy nie mają znaczenia.

WordPress, Squarespace, Webflow, Wix, Weebly, Godaddy i inne platformy internetowe mogą być dobre, ale tak naprawdę nie chodzi o narzędzie internetowe.

Twoja strona internetowa jest po prostu medium, podobnie jak papier lub dokument tekstowy.

Potrzebujesz atrakcyjnych treści, pisania, obrazów, projektu i psychologicznego połączenia, aby strona internetowa była skuteczna.

Co składa się na efektywną stronę internetową do budowy?

Co sprawia, że strona internetowa dla firm budowlanych jest doskonała?

 • Świetne wiadomości, które łączą się z Twoim głównym klientem i jego głównym problemem
 • Pokaż, jak pracujesz, aby rozwiązywać problemy klientów
 • Przejrzysta propozycja wartości i wyróżniki na tle konkurencji
 • Zapewnij wskazówki, w jaki sposób mądry klient powinien wybrać dostawcę lub rozwiązanie
 • Piękny, czysty design, który reprezentuje markę
 • Doskonały interfejs użytkownika
 • intuicyjny w tym, jak ludzie z niego korzystają
 • Szybkie ładowanie, mobilna responsywność
 • Słowa, które łączą się z klientem i jego głównym problemem.
 • Czynniki zdobywające zaufanie w całej witrynie
 • Jasne i przekonujące wezwania do działania
 • Prezentacja Twoich projektów, aby pokazać, że jesteś kompetentnym rozwiązaniem
 • Pokaż Google, Facebook i inne recenzje na stronie
 • Pokaż opinie klientów
 • Pozycja w wyszukiwarkach dla ważnych słów kluczowych
 • Uszeregować DLA WSZYSTKICH ważnych słów kluczowych, dla których Twoja firma musi pozycjonować
 • Konwertuj ruch na sprzedaż
 • Zoptymalizowane pod kątem płatnych reklam w wyszukiwarce, dzięki czemu możesz tworzyć spójny strumień potencjalnych klientów
 • Pracuj na wszystkich urządzeniach
 • Łatwa aktualizacja i obsługa bez przerywania witryny
 • Kopie zapasowe i bezpieczeństwo
 • W pełni konfigurowalny, aby umieścić elementy projektu tam, gdzie chcesz
 • Przystępny cenowo i spójny w użyteczności
\"strona

 

Projektowanie stron internetowych dla firm budowlanych

Jeśli szukasz strony internetowej dla swojej firmy budowlanej, mamy dla Ciebie ochronę. Niezależnie od tego, czy jest to całkowicie niestandardowy pakiet brandingowy i internetowy, czy opłacalna witryna oparta na szablonach, obsługujemy firmy budowlane każdej wielkości.

 

Firmy budowlane powinny mieć świetne strony internetowe, SEO i marketing cyfrowy.

W środku ogromnego ożywienia gospodarczego, dlaczego firmy budowlane miałyby inwestować w swoją stronę internetową?

Jeśli nie potrzebujesz większej sprzedaży, dlaczego firmy budowlane powinny pracować nad SEO i marketingiem cyfrowym?

Jasne, łatwo mi to powiedzieć, prawda? Chcę, abyś zatrudnił naszą firmę, aby służyła jako Twoja zewnętrzna strona internetowa, SEO i firma marketingowa … Ale są ważniejsze powody do rozważenia – firmy budowlane stoją w obliczu nowych realiów, które wymagają od nich inwestowania w swoją obecność w Internecie. Dlaczego więc Twoja firma budowlana powinna inwestować w swoją obecność w Internecie? Cóż, to proste. Twoi konkurenci to zrobią. Jeśli Twoi konkurenci zainwestują w optymalizację strony internetowej i wyszukiwarek, otrzymają pomoc od najpotężniejszych firm i technologii na świecie, a Ty to zrobisz. Brzmi jak słaby argument? Rzuciłbym ci wyzwanie w tej sprawie – tylko dlatego, że byłeś w stanie rozwinąć swój biznes pomimo ponurej lub słabszej reputacji online, nie oznacza to, że będziesz w stanie to zrobić w przyszłości. Widzisz, strony internetowe i SEO są jak sadzenie drzewa. Kiedy był najlepszy czas na posadzenie drzewa? 30 lat temu. Kiedy jest drugi najlepszy czas na posadzenie drzewa? Dzisiaj. Oto, co mam na myśli: Solidna optymalizacja pod kątem wyszukiwarek i świetna strona internetowa, opłaca się w wykładniczy sposób w czasie. Ci, którzy zainwestowali w dobre SEO 10 lat temu, teraz korzystają z bycia na szczycie stron wyników w zapytaniach, które są dla Ciebie ważne. Dlaczego więc oznacza to, że firmy budowlane MUSZĄ teraz inwestować w swoją stronę internetową i SEO? To naprawdę sprowadza się do tego, że ich konkurenci będą, a to oznacza, że skorzystają z rozpędu zbudowanego online.

\"strona 

Firmy, z którymi współpracujemy, stają się najbardziej dominującymi graczami w swoim sektorze – i ten impet jest trudny do zatrzymania. Ci, którzy wdrażają teraz odpowiednią stronę internetową i strategie marketingowe, będą cieszyć się długoterminowymi korzyściami z indeksowania i indeksowania ich witryny przez Bing i Google – i ostatecznie będą postrzegani jako autorytet w swojej dziedzinie. To powiedziawszy, możesz powiedzieć – Zaszliśmy tak daleko bez dobrej strony internetowej lub SEO, dlaczego potrzebujemy tego teraz? Firmy budowlane są znane z tego, że mają nieistniejące lub złe strony internetowe. Nawet wielkie firmy budowlane i generalni wykonawcy są znani z tego, że nie mają strony internetowej lub tego, co nazywamy \”wizytówką online\” – stroną internetową, która po prostu zawiera dane kontaktowe i kilka bardzo podstawowych stron. Dlaczego firmy budowlane radziły sobie stosunkowo dobrze, nawet przy minimalnej obecności w Internecie? Jest to związane z rodzajem prowadzonej przez nich działalności. Firmy budowlane do tej pory mogły polegać na jakości wykonania i reputacji doskonałości. Jeśli firmy budowlane wykonują dobrą robotę, dobrze traktują swoich klientów i odpowiednio się wyceniają, z pewnością odniosą sukces. Ale wyobraź sobie, że firma zrobiła to wszystko dobrze, a także miała dobrą obecność w Internecie. Jaki byłby tego skutek?

Dwa powody, dla których firmom budowlanym nie ujdzie posiadanie kiepskich stron internetowych:

1 – Ich rozwój biznesowy pochodzi z wielkiej realizacji (nie marketingu)2 – Rozwijają swoją firmę poprzez licytację. W rzeczywistości istnieją przypadki, w których firmy budowlane o wysokim profilu chcą być \”bardziej widoczne niż słyszane\”, będąc znanymi z obietnic i nadmiernych dostaw. Dodając do tej dynamiki, myślę, że wielu właścicieli firm budowlanych nie lubi szumu sprzedażowego i nonsensu, co powoduje, że nadmiernie korygują i zaniedbują swój proces sprzedaży, działania marketingowe i public relations. Twierdzę, że firmy budowlane, które wyprzedzają swoją stronę internetową i wysiłki na rzecz optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, zdołają wyprzedzić konkurencję. Co powinieneś zrobić? 1 – Zbuduj wysokiej jakości stronę internetową2 – Twórz bieżące treści na swojej stronie internetowej dla \”Marketingu przychodzącego\”3 – Rozwijaj swoją reputację online4 – Zaprezentuj pracę, którą wykonałeś5 – Przekaż swoje wartości i podejście online To w zasadzie lista tego, co robimy jako firma, i mam nadzieję, że skontaktujesz się z nami w celu bezpłatnej konsultacji przy kawie lub telefonie.

\"strona 

6 powodów, dla których strony internetowe i strategiczne SEO są ważne dla firm budowlanych

1 – Przyciągnij potencjalnych klientów2 – Umocnij ich reputację3 – Ucz wirtualne rozmowy – Przekaż wartości swojej firmy 4 – Przyciągnij niesamowitych pracowników5 – Zaprezentuj swoją pracę 6 – Zapewnij dźwignię

1 – Przyciągnij potencjalnych klientów

Możemy pomóc zwiększyć sprzedaż dzięki odpowiedniej stronie internetowej i podejściu SEO. Czy kiedykolwiek odrobiłeś pracę domową, aby zobaczyć, ile działań otrzymuje określona fraza kluczowa? Gorąco polecamy, aby to zrobić. W ramach naszego procesu przeprowadzimy burzę mózgów, jakie słowa kluczowe i wyrażenia będą istotne dla Ciebie i Twojej firmy, a następnie wykonamy pewną pracę, aby dowiedzieć się, ile ruchu to słowo kluczowe uzyskuje w Twoim regionie. Inbound marketing i SEO to sztuka tworzenia, optymalizacji i marketingu odpowiednich treści online, aby ludzie znaleźli Twoje rozwiązania w zapytaniu. Ludzie mogą szukać Twojego sektora, konkurencji, porad lub pewnych problemów… i możesz zwiększyć ruch do swojego rozwiązania, tworząc odpowiedzi na te zapytania w swojej witrynie. Nie jest łatwo uzyskać pozycję treści witryny w rankingu dla każdego słowa kluczowego, na które kierujesz reklamy, ale pierwszym krokiem jest stworzenie tej treści i udzielenie odpowiedzi na pytania, nad którymi ludzie mogą się zastanawiać. Współpracujemy również z naszymi klientami w zakresie zarządzania reputacją i mediów społecznościowych. Wiesz, co się dzieje, gdy jesteś najwyżej notowaną firmą w swoim sektorze i regionie? Masz tendencję do uzyskiwania większej liczby potencjalnych klientów.

2 – Umocnij swoją reputację

Internet zapewnia firmom narzędzia do obsługi poleceń wszystkim pytającym w Internecie. Recenzja jest niesamowitym atutem dla firmy. Jest to zasadniczo uwiecznione skierowanie lub referencje, które zostaną podane każdemu, kto szuka we właściwym czasie. Kiedy firma inwestuje w zarządzanie reputacją i podejmuje małe kroki w celu uzyskania recenzji na dłuższą metę, przekona się, że jej firma może zamknąć więcej transakcji i zwiększyć ruch z fragmentów Google i Bing Local. W ramach tego, co robimy, pomagamy Ci uzyskać recenzje kont na Facebooku, Google i innych platformach, a także prezentujemy odpowiednie referencje. Nic nie jest bardziej pomocne niż zwięzłe, autentyczne recenzje i referencje.

3 – Wirtualne rozmowy

To nie ma być rzecz – jest cenna. Twoja obecność w Internecie powinna kontrolować narrację Twojej sfery. Możesz przekazać wartości swojej firmy, wyróżniki, a nawet swoje opinie w sferze publicznej. Spójrz – chodzi o przekazanie swoich podstawowych kompetencji, swojego podejścia i wartości firmy potencjalnym klientom i pracownikom.

4 – Przyciągnij niesamowitych pracowników

Twoja firma powinna korzystać ze stron docelowych z optymalizacją słów kluczowych, aby publikować oferty pracy i sprzedawać się w odpowiednich kręgach. Wielkie firmy są budowane przez wspaniałych ludzi – Twoja strona internetowa powinna służyć jako atraktant dla tych wysokiej klasy ludzi. Podobnie jak w przypadku rozmów online, Twoja witryna może służyć jak miód, aby przyciągnąć typy osób, które chcesz zatrudnić. Nawet jeśli nie możesz przyciągnąć potencjalnych członków zespołu swoją witryną, obecność w Internecie przekaże, kim jesteś i miejmy nadzieję, że pomoże właściwym osobom skontaktować się z Tobą.

5 – Zaprezentuj swoją pracę

Jedną z najważniejszych funkcji strony internetowej budowy jest prezentacja dobrej pracy, którą wykonujesz. Firmy budowlane mają poważny problem w tym, że robią naprawdę fajne rzeczy, ale niewiele osób doświadcza, jak to jest. Niezależnie od tego, czy chcesz pokazać przed i po swoich projektach budowlanych, zaprezentować umiejętności operatora sprzętu, czy po prostu pokazać zdjęcia ładnych domów, które zbudowałeś – powinieneś użyć swojej strony internetowej, aby zaprezentować swoją pracę.

6 – Przekaż swoje wartości i podejście

Dlaczego jesteś inny? Jakie jest Twoje unikalne podejście? Dlaczego jesteś w stanie osiągać lepsze wyniki niż konkurenci? Dlaczego ludzie powinni cię wybrać? Twoja strona internetowa i obecność w Internecie powinny jasno odpowiedzieć na te pytania. Jeśli tak, przekonasz się, że klienci są bardziej skłonni do współpracy z Tobą. Dlaczego? Ponieważ konsumenci są znacznie bardziej pewni firm, które czują, że znają i rozumieją.

Jaka jest najlepsza strona internetowa dla firm budowlanych?

Świetna strona internetowa pochodzi ze świetnego projektu, doskonałego copywritingu i umieszczania sygnałów zaufania tam, gdzie muszą być, aby ludzie faktycznie Cię wybrali.

Oto e-Starter.pl, specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych, które nie tylko świetnie wyglądają, ale są zoptymalizowane pod kątem \”wybierania zamków umysłów ludzi\”, aby pomóc im wybrać krok z Tobą. Firmy budowlane mają szereg rzeczy, które powinna zawierać ich strona internetowa, i nie tylko rozumiemy, jak je dobrze wdrożyć, ale wiemy, jak je wykonać lepiej niż cokolwiek innego.

e-Starter.pl Strony internetowe dla firm budowlanych

WordPress

WordPress jest jedną z największych platform internetowych, z których będą korzystać firmy budowlane, ale jakość witryny wordpress jest bezpośrednio związana z projektantem i programistą. Zbudowaliśmy dziesiątki stron internetowych na WordPress, ale istnieje wiele wyzwań związanych z wyborem witryny wordpress.

Problemy z WordPress:

 • Wymagają motywu, na którym można budować
 • Kiedy ludzie wypełniają formularze, może być bałagan, aby uzyskać tych potencjalnych klientów tam, gdzie chcesz, bez CRM lub innego systemu. T
 • Strona zbudowana jest na wtyczkach, które wymagają ciągłej aktualizacji
 • Istnieje wiele niechlujnych, niestandardowych projektantów stron internetowych dla WordPress
 • Istnieją ograniczenia wizualne, które wymagają wielu niestandardowych CSS – co oznacza, że jesteś powiązany z programistą, jeśli chcesz umieścić przycisk w unikalnym miejscu lub mieć określony typ listy rozwijanej.
 • Z biegiem czasu wtyczki i kompilacje wymagają dużo konserwacji – jeśli nie jesteś na szczycie, zawali się na siebie
\"\"

2 – Squarespace

Squarespace zapewnia bardziej \”pod klucz\”, system DIY do projektowania stron internetowych. Za stałą miesięczną opłatą uzyskasz dostęp do ich szablonów, edytora i narzędzi. Strony internetowe Squarespace do budowy nie są złe, ale są zbudowane dla rbeginnerów, aby wskoczyć i zrobić witrynę z szablonu, i nie są naprawdę łatwe do dostosowania, aby wyglądały tak, jak NAPRAWDĘ chcesz, aby wyglądały. Nie używamy squarespace, ponieważ odkryliśmy, że nie zapewnia doskonałych narzędzi do prezentowania swoich projektów, recenzji klientów, recenzji Google i tak naprawdę nie możesz w pełni dostosować przycisków, menu i umieścić fajnych funkcji, takich jak animacje.

Podsumowując: Jeśli zamierzasz spędzić swój czas na tworzeniu bardzo prostej strony internetowej, squarespace jest prawdopodobnie najlepszym miejscem.

Powinieneś zatrudnić e-Starter.pl, ponieważ nasze projekty, procesy, ceny i wyniki szybko staną się lepszą wartością dla każdego wykonawcy, który robi coś znaczącego.

 

3 – Bezpłatna strona Google

Do strony Google Moja Firma może być dołączona bezpłatna witryna. To BARDZO podstawowe, ale jest bezpłatne. Jest nie tylko darmowy, ale także powiązany z Google… co oznacza, że bawisz się z dużym chłopcem. Dzięki temu kreatorowi będziesz miał okazję uzyskać coś w Internecie, a coś jest prawie zawsze lepsze niż nic. Kolejną unikalną zaletą korzystania z kreatora Google jest to, że istnieje niewiele innych kreatorów stron internetowych, które prawdopodobnie będą tak starannie skonfigurowane pod kątem wyników SEO. Ponieważ ten kreator został zbudowany przez największą firmę zajmującą się wyszukiwaniem, nie jest szaleństwem myśleć, że ma on duże korzyści SEO. Jeśli nie wiesz, czym jest Google Moja Firma – musimy porozmawiać.

\"strona

Bieżące treści i SEO dla budownictwa

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek to ciekawa bestia. Są rzeczy, które musisz zrobić, aby pomóc w rankingu treści, ale nie ma też nic lepszego, co możesz zrobić, niż nadal tworzyć świetne treści. Bez świeżych, trafnych treści Google nie będzie miał nic do indeksowania w Twojej witrynie, a Ty nie będziesz mieć możliwości pojawiania się w przypadku trafnych zapytań. Ale czym jest świetna treść? Mówiąc najprościej, świetna treść to treść, która spełnia intencje wyszukiwania klienta. Jeśli szukają \”budowniczych domów w mn\”, oczekują, że znajdą informacje o budowniczych domów, którzy mogą je obsługiwać w ich okolicy. Nie byliby szczęśliwi, gdyby dowiedzieli się o firmach państwowych lub budowlanych, które nie budują domów. Z tego powodu Twoim zadaniem jest tworzenie stron, które są zgodne z tym, kim jesteś i co robisz, abyś mógł przyciągnąć odpowiedni rodzaj ludzi do swojej witryny.

Konkluzja

Jeśli jesteś gotowy, aby zająć się optymalizacją pod kątem wyszukiwarek i budowaniem stron internetowych, chcielibyśmy być Twoim partnerem w tym procesie. Mamy mnóstwo doświadczenia w budowaniu witryn dla firm budowlanych i chętnie pomożemy Ci w rankingu Google, Bing i wszystkich innych wyszukiwarkach. Twoja strona powinna być Najlepszą i najskuteczniejszą taktyką sprzedaży – z przyjemnością Cię tam dotrą.