Dlaczego wybrać roll-upy do reklamy?​

Ponieważ roll-upy są stabilne i łatwe do przechowywania, możesz ich używać wielokrotnie i przez długi czas, bez obawy o ich stan techniczny. Można nabyć nośniki reklamowe w wielu wzorach i rozmiarach, drukowane na polyestrze. Drukujemy wersje zawierające Twój indywidualny projekt, lub w formie zaproponowanej przez nas grafiki. 

Rozwiń swoją reklamę gdzie chcesz

\"Roll-upy\"

Cechy dostępnych rollupów polyestrowych

 • folia specjalistyczna z wykończeniem satynowym
 • dostępne w rozmiarze 100cm x 200cm
 • odporne na zadrapania i wilgoć
 • idealny do prezentacji, wystąpień targowych i mobilnych kampanii promocyjnych
 • lekka i prosta konstrukcja
 • w zestawie z torbą transportową, lub bez niej
 • możliwość podmiany grafiki

Poliester, na którym nanosimy grafiki, jest grubości 240 mikronów i jest tworzywem niezwykle wytrzymałym. Nadruk na roll-upach wykonywany jest jednostronnie. Wykończenie foliowe zapewnia dobrą odporność reklamy na wilgoć, zalania i zarysowania.

Reklamuj się „na wynos” z pomocą roll-upów

W zależności od zastosowania, potrzeby i celu promocji będziesz potrzebować inną grafikę? Nie szkodzi, można posiadać kilka i stosować zamiennie. Nasz roll-up premium o uniwersalnych wymiarach 100cm x 200 cm, może być główną postacią eventu. O tym, jak łatwy jest montaż danego systemu, można przeczytać w naszej krótkiej instrukcji.

Dobrze zaaranżowany roll-up ulokowany w widocznym miejscu, zawsze przyciągnie uwagę obserwatorów. Pokaż się publicznie, zamów kilka roli-upów. Na każdym możesz zastosować inną grafikę. Możesz też wykorzystać patent, w którym w jednej kasecie zmieniasz reklamy, a tym samym tworzysz wartość dodaną. Obserwatorzy nie nudzą się prezentacją. Takie zmiany zwracają uwagę. Reklama zwinięta i zamknięta w niedużej kasecie, zapakowana w wygodną torbę jest świetną alternatywą dla dużych reklam niewygodnych w transporcie.

Roll-up to klasyka w event marketingu, szybko i skutecznie przekazuje Twój przekaz reklamowy do otoczenia. Alternatywnie roll-upy są również określane jako ekspozytory, stojaki, lub reklamowe ekspozycje stojące. Roll-upy to jeden z materiałów reklamowych, który wykorzystywany jest przede wszystkim w ruchu. Gdy nie są w ruchu, zwykle ozdabiają wejścia do firm, recepcje i biura. Roll-up to najlepszy wybór dla małego budżetu marketingowego. Wysokiej jakości roll-up banner w różnych wzorach, to gwarancja widoczności Twojej marki. 

\"Roll-upy\"

Obszary zastosowań

Czy wiesz, że wiele firm organizuje spotkania pracownicze, integracyjne, lub biznesowe w hotelach i pensjonatach. To doskonała okazja, aby w miejscu takiego spotkania wyeksponować roll-up. Taka reklama jest estetyczna i szybka, nie potrzeba ściany, pinezek, gwoździ, młotków. Zwykle do ustawienia banerów typu roll-up nie są potrzebne żadne narzędzia. Składa i rozkłada się je błyskawicznie, poprzez wyciągnięcie zrolowanej grafiki z korpusu i zawieszenie jej na drążku napinającym. Taka ekspozycja jest stabilna i trwalsza od plakatów. Roll-up może zapraszać do wnętrza, lub stanowić swego rodzaju kierunkowskaz. Stawiając go na zewnątrz, nie narażasz na zniszczenie, jeśli zabezpieczysz przed przewróceniem się ekspozycji. W jakiej sytuacji można wykorzystać reklamę typu roll-up?

 • Informacje o nowych produktach
 • Ogłoszenie o ofertach specjalnych
 • Kompaktowa prezentacja portfolio i produktów
 • Zmiana brandu, lub adresu

Zalety naszych roll-upów

 • konkurencyjne ceny i elastyczne dostawy
 • doskonałe projekty graficzne
 • profesjonalne doradztwo w zakresie realizacji zlecenia 
 • wysokiej jakości druk + kompleksowe rozwiązanie dla Twoich zamówień 
 • wysyłka gotowych produktów i po uzgodnieniu dostawa do miejsca przeznaczenia
 • stabilność i wygoda
 • ekonomiczny system prezentacji marki lub oferty.

Gdy chcesz wypromować swój biznes, możesz zdecydować się na różne media. Zawsze chciałbyś wybrać skuteczny sposób na promocję swojej firmy w przystępnej cenie. Jednym z tych nośników promocji reklamowych są banery. Banery reklamowe dla biznesu dają dużo interakcji z odbiorcami w przystępnej cenie. Istnieją również odmiany banerów; możesz wybrać jeden zgodnie ze swoimi potrzebami. Jednym z banerów jest baner typu Roll-up, który wyjaśnimy. Banery zwijane należą do najbardziej elastycznych i kompaktowych. Jest łatwy do przenoszenia i może być używany przez różne firmy w dowolnym miejscu. Dalsze zalety banerów typu roll-up wyjaśniono poniżej.

Łatwa instalacja

Banery roll-up są bardzo łatwe w montażu. Lekkość banerów to jedna z jego niesamowitych cech. Dzięki temu banery można sprawnie odebrać i zamontować w wybranym miejscu. Jako baner zwinięty w stalową płytę. Osoba musi wyciągnąć baner i podeprzeć go podanym prętem i reklama jest gotowa. Reklamę można również z taką samą łatwością zdemontować, zwijając ją w dół. Można go umieścić na dowolnej powierzchni, ponieważ stojak posiada podstawę do podparcia całego banera. 

Ruchliwość

Banery do celów biznesowych można bez większych trudności zabrać na miejsce montażu. Podstawa roll-upa jest mocna, a jednocześnie lekka. Banery roll-up można wygodnie montować z miejsca na miejsce. Możesz promować swoją firmę w różnych miejscach i musisz przenieść reklamę w inne miejsca. Przy takim wymogu najlepiej sprawdzają się reklamy roll-up, ponieważ są przenośne i nie są zbyt ciężkie do transportu. Baner po zrolowaniu nie ma okruszków ani zagnieceń. Banery można przewozić samochodem, pociągiem, a nawet samolotami. Więc kiedy zmieniasz swoją firmę, nie musisz tworzyć nowej reklamy, możesz użyć starej.

Wytrzymałość

Trwałość banerów roll-up jest długowieczna. Materiał użyty do wykonania banera nie jest łatwy do zniszczenia. Plastik użyty do druku jest wysokiej jakości i laminowany; sprawia, że Twoja reklama wygląda na błyszczącą i jasną. Wysokiej jakości laminacja chroni również baner przed kurzem, zadrapaniami, zadrapaniami, okruchami lub zagnieceniami. Pomaga to w utrzymaniu jakości banerów. Baner można czyścić co miesiąc czystą szmatką lub samą wodą. Czyszczenie banera nada mu świeży wygląd za każdym razem, gdy go zwiniesz i zainstalujesz w wybranym miejscu. Trwałość banera sprawi, że nie będziesz często wydawać dużo na reklamę.

Dostosowywanie

Baner można dostosować; projekty reklam zostaną umieszczone na podstawie tego, czego potrzebujesz. Możesz wykonać projekty zgodnie ze swoimi wymaganiami. Umiejętne wykorzystanie przestrzeni banerowej będzie bardzo korzystne. Dostaniesz większą atrakcję od publiczności. Reklama może być tak kreatywna, jak chcesz, możesz umieścić  projekt logo  tak kreatywnie, jak chcesz na banerze. Zobacz, co chciałbyś promować; mogą to być seminaria, oferty specjalne lub promocje. Na banerze można umieścić wezwanie do działania. Wysokiej jakości wizualizacje są korzystne i przyciągają wzrok. Jest to jedna z najlepszych dostępnych funkcji, więc wykorzystaj to, co najlepsze. Komunikacja może stać się łatwiejsza i bardziej kreatywna.

Atrakcyjna reklama

Banery roll-up przyciągają wzrok i nie mogą pozostać niezauważone przez ludzi. Wysokiej jakości laminowane elementy wizualne o jasnym i błyszczącym wyglądzie sprawiają, że baner jest atrakcyjny. Możesz również użyć kombinacji kolorów, aby uzyskać bardziej przyciągający wzrok wydruk banerów.  Te cechy sprawią, że Twój baner będzie wyróżniał się na tle innych. Baner roll-up różni się od innych reklam, które są umocowane w jednym miejscu. Banery roll-up można przesuwać według własnych upodobań, aby uzyskać idealną ekspozycję. Gdy ludzie przechodzą obok, jeśli nie zbadają całej reklamy, przynajmniej zobaczą Twoje logo i dodane odpowiednie obrazy. Banery występują w różnych rozmiarach do wyboru. Do reklamy możesz wykorzystać zarówno przód, jak i tył banera lub tylko z jednej strony.

Elastyczność

Banery roll-up mają szeroką gamę kształtów, rozmiarów i stylu. Ta szeroka gama sprawia, że łatwiej będzie Ci dopasować reklamę do swoich preferencji. Możesz wybrać baner, pamiętając o różnych aspektach, takich jak grupa docelowa, miejsce instalacji lub to, co promujesz. Pomogłoby to wybrać idealny baner dla Twojej firmy. Baner zajmuje bardzo mało miejsca i można go zamontować w dowolnym miejscu i na gładkiej powierzchni. Może być instalowany w sklepie wewnątrz, na zewnątrz, na wystawach, seminariach, eventach i w wielu innych miejscach.

Tania reklama

Banery reklamowe dla firm to jedna z najbardziej opłacalnych metod w erze cyfrowej. Baner roll-up jest dostępny w cenie, na którą może sobie pozwolić każda mała lub duża organizacja biznesowa. Baner staje się drogi tylko wtedy, gdy masz dodatki z banerem. Nawet jeśli wydasz więcej na baner, ma on dobrą trwałość, dzięki czemu nie będziesz musiał wielokrotnie wydawać na reklamę. Otrzymujesz swoją reklamę w opłacalnych cenach, a dodatkowo zyskujesz szerokie grono odbiorców. Jest szczególnie skuteczny w przypadku małych lub nowych firm rozpoczynających działalność.

Korzyści osiągane dzięki banerom typu roll-up nie mogą być osiągane przez inne  media reklamowe . Te banery typu roll-up dla firm są opłacalną metodą, którą można skutecznie wykorzystać do promocji. Firma biznesowa może uzyskać wiele podejścia, wydając tylko minimalną kwotę na banery reklamowe. Zdecyduj się więc na banery typu roll-up do reklamy biznesowej, jeśli szukasz opłacalnej metody.

Zamów projekt graficzny i druk roll-upów

[wpforms id=\”550\” title=\”false\” description=\”false\”]