Tworzenie sklepów internetowych cennik

Przedstawiamy przykładowe pakiety sklepów internetowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając najlepszą opcję pod Twój budżet. 

Zainwestuj w swój biznes

Sklep internetowy

Sklepy internetowe są obecnie o wiele częściej odwiedzane przez klientów. Możemy zakupy robić w nich nie tylko w dzień, ale także w nocy, co sprawia, że nawet klienci, którzy w dzień nie mają możliwości robić zakupów bez problemu zrobią to w nocy. Prowadzenie sklepu internetowego więc może okazać się doskonałym pomysłem na biznes.

Tanie sklepy internetowe

Mini

1350

PLN

Idealny pakiet dla wszystkich małych, średnich i początkujących sklepów. W pakiecie otrzymujesz w pełni funkcjonalny sklep, który w dowolnej chwili możesz zmienić lub dodać nowe funkcje.

Starter

1900

PLN

Konkuruj z najlepszymi sklepami. W pakiecie otrzymasz kompleksowo zaprojektowany, unikalny, wyróżniający się sklep i możliwość nieograniczonych funkcjonalności. 

Pro

3500

PLN

Jeśli potrzebujesz specjalnych rozwiązań sklep Premium jest platformą do rozwoju Twoich indywidualnych działań w eCommerce.

O wiele większe możliwości

Sklep internetowy to o wiele większe możliwości, bo zakupy mogą robić także osoby, które mieszkają zdecydowanie dalej, niż siedziba sklepu.

Niski wkład na początek

Kiedy chcemy założyć własną firmę, jednak nie mamy zbyt dużego wkładu początkowego, to prowadzenie sklepu internetowego może okazać się dla nas doskonałym wyjściem.

Możliwość prowadzenia biznesu, gdziekolwiek jesteśmy

Zdecydowanym plusem prowadzenia działalności internetowej jest fakt, że możemy to robić nie wychodząc z domu, co daje zdecydowanie większe możliwości.

 

Przekonaj się, jakie możliwości daje internet i jak niewiele potrzeba, aby stworzyć dla siebie miejsce w sieci, które zapewni nam niezłe zarobki. Internet jest bowiem pełen potencjalnych klientów, którzy z chęcią kupią od nas asortyment sklepowy oferowany w naszym sklepie.

Możliwość dorobienia do domowego budżetu

Prowadzenie sklepu internetowego może być dla nas pomysłem na biznes, który będzie naszym jedynym zajęciem, ale także możemy tym sposobem jedynie dorabiać.