Tworzenie
sklepów internetowych
Kędzierzyn-Koźle

Przedstawiamy przykładowe pakiety sklepów internetowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając najlepszą opcję pod Twój budżet. 

Zainwestuj w swój biznes

Sklep internetowy Kędzierzyn-Koźle

Sklepy internetowe są obecnie o wiele częściej odwiedzane przez klientów. Możemy zakupy robić w nich nie tylko w dzień, ale także w nocy, co sprawia, że nawet klienci, którzy w dzień nie mają możliwości robić zakupów bez problemu zrobią to w nocy. Prowadzenie sklepu internetowego w Kędzierzynie-Koźlu może okazać się doskonałym pomysłem na biznes.

Tworzenie sklepów internetowych
cennik

Mini

1350

PLN

Idealny pakiet dla wszystkich małych, średnich i początkujących sklepów. W pakiecie otrzymujesz w pełni funkcjonalny sklep internetowy, który w dowolnej chwili możesz zmienić lub dodać nowe funkcje.

Starter

1900

PLN

Konkuruj z najlepszymi sklepami. W pakiecie otrzymasz kompleksowo zaprojektowany, unikalny, wyróżniający się sklep i możliwość nieograniczonych funkcjonalności. 

Pro

3500

PLN

Jeśli potrzebujesz specjalnych rozwiązań sklep Premium jest platformą do rozwoju Twoich indywidualnych działań w eCommerce.

Rodzaje sklepów internetowych

Sklep dropshipping

Dropshipping to nowy trend w sklepach online. Nasza agencja tworzy sklepy internetowe wspierające dropshipping, które pozwalają prowadzić sklep e-commerce bez martwienia się towarem i wysyłką.

Sklepy Marketplace

Zaplanujemy platformę Marketplace dla Twojego biznesu. Możesz zmienić swój sklep w internetowy rynek z wieloma dostawcami, produktami i możliwymi płatnościami.

Gotowy sklep internetowy

Gotowy sklep internetowy to najlepsze rozwiązanie dla przedsiębiorców lubiących elastyczność. Duża ilość możliwych modułów, funkcji i wtyczek pozwala dopasować sklep internetowy do Twojego biznesu i potrzeb klientów.

Sklepy B2B

Jeżeli sprzedajesz produkty i usługi jedynie firmom, to sklep B2B będzie najlepszym rozwiązaniem. Projektujemy sklepy internetowe B2B, pozwalające na stworzenie całego systemu oferty biznesowej, która jest  powiązana z Twoim sklepem.

Sklepy dedykowane

Oferujemy dedykowane rozwiązanie w postaci sklepów internetowych dostosowane do potrzeb Twojego biznesu. Dedykowany sklep WooCommerce to dedykowane wtyczki, funkcje i moduły klasy premium.

Zalety własnego sklepu internetowego w Kędzierzynie-Koźlu

O wiele większe możliwości

Tworzenie sklepów internetowych Kędzierzyn-Koźle to o wiele większe możliwości, bo zakupy mogą robić także osoby, które mieszkają zdecydowanie dalej, niż siedziba sklepu.

Niski wkład na początek

Kiedy chcemy założyć własną firmę, jednak nie mamy zbyt dużego wkładu początkowego, to tworzenie sklepów internetowych Kędzierzyn-Koźle​ może okazać się dla nas doskonałym wyjściem.

Możliwość dorobienia do domowego budżetu

Zdecydowanym plusem prowadzenia działalności internetowej jest fakt, że możemy to robić nie wychodząc z domu, co daje zdecydowanie większe możliwości.

Przekonaj się, jakie możliwości daje internet i jak niewiele potrzeba, aby stworzyć dla siebie miejsce w sieci, które zapewni niezłe zarobki. Internet jest bowiem pełen potencjalnych klientów, którzy z chęcią kupią od nas asortyment sklepowy oferowany w naszym sklepie.

Prowadzenie sklepu internetowego w Kędzierzynie-Koźlu może być dla nas pomysłem na biznes, który będzie naszym jedynym zajęciem, ale także możemy tym sposobem jedynie dorabiać. 

Czemu warto stworzyć sklep internetowy?

Zakupy internetowe są w Kędzierzynie-Koźlu coraz bardziej i bardziej popularne. Klienci również stają się bardziej wymagający. Sklepy internetowe pozwalają klientom na wygodne kupowanie w sieci, gwarantują niższe ceny niż w sklepach stacjonarnych oraz często oferują bogatszy asortyment. Dzięki sklepom online klienci mają dostęp do ofert z całego świata i bardzo często zdarza się, że interesujące produkty mogą kupić jedynie w Internecie.

 

Sprzedawcy są świadomi potrzeb współczesnego klienta i tego, że Internet całkowicie zmienia oblicze sprzedaży. W czasie gdy e-commerce stał się ważnym elementem w walce o klienta, naturalnym wyborem staje się właśnie sklep internetowy.

 

Własny sklep internetowy  może działać zarówno jako główny podmiot, jak również dopełnić inną działalność prowadzoną w tradycyjny sposób. Dla nieprzekonanych użytkowników internet to tylko narzędzie pomagające podjąć decyzję o zakupie, a samą transakcję najczęściej realizują w sklepie stacjonarnym. Dlatego mimo wszystko warto zaistnieć w Sieci, chociażby dlatego, aby zainteresować potencjalnego klienta swoją ofertą.

 

Konsumenci są coraz mocniej zainteresowani e-zakupami, a sklep internetowy to obecnie najpopularniejsza forma handlu. Warto założyć własny e-sklep, ponieważ pozwala to na znaczne obniżenie kosztów ponoszonych w porównaniu do tradycyjnej działalności handlowej.

 

Do prowadzenia internetowej działalności nie będzie potrzebne ani biuro, ani magazyn, a personel można zredukować do wysokiej jakości obsługi klienta w postaci jednej osoby.

Załóż swój sklep w 7 dni

Tworzenie sklepów internetowych Kędzierzyn-Koźle

Każde zlecenie traktujemy z jak największym priorytetem. Dlatego możesz cieszyć się swoim sklepem online już w 7 dni od przekazania zlecenia. I to wszystko bez abonamentu i mikropłatności!

Tworzenie sklepów internetowych Kędzierzyn-Koźle

Ostatnia realizacja dla sklepu www.mrled.pl