Tworzenie stron internetowych cennik

Przedstawiamy przykładowe pakiety stron www. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając najlepszą opcję pod Twój budżet. 

Zainwestuj w swój biznes

Tworzenie stron internetowych

Własna strona internetowa to już absolutna podstawa, jeśli myślimy o prowadzeniu działalności gospodarczej. Coraz częściej na posiadanie strony www decydują się również osoby prywatne, z bardzo różnych względów. Mimo wszystko projektowanie internetowych nie jest czynnością, za którą każdy może ot tak się zabrać – lepiej usługę taką zlecić profesjonalistom.

Strony internetowe cennik - pakiety

One Page

850

PLN
Starter

1200

PLN
Pro

2000

PLN

Kompleksowa obsługa

Tworzenie stron WWW to wbrew pozorom naprawdę skomplikowany proces. Potrzebne więc będzie wsparcie profesjonalistów – i to na każdym etapie, już nawet przy wyborze nazwy i domeny przyszłej witryny, Specjaliści od projektowania stron WWW zainstalują stronę www na wybranym hostingu tak, by jeszcze tego samego dnia była gotowa do działania. Będą również służyć wsparciem technicznym oraz dobrą radą nawet po tym, jak już oficjalnie uruchomimy naszą stronę WWW. Musimy też pamiętać, że projektowanie stron WWW wymaga znajomości specjalistycznych języków, których samodzielnie wcale nie tak łatwo się nauczyć.

Nowoczesny design

Powierzenie sprawy specjalistom gwarantuje, że strona zaprojektowana zostanie według najnowszych standardów. Tworzenie stron WWW obejmuje więc również optymalizację ich pod możliwości urządzeń mobilnych – nawet na smartfonach starszej generacji będą one doskonale responsywne. Warto wiedzieć, że obecnie około 50% ruchu w internecie generują urządzenia mobilne, a wskaźnik ten będzie najprawdopodobniej tylko wzrastał. Warto więc już teraz zatroszczyć się o poprawny rozwój witryny w przyszłości i zadbać, by projektowanie stron www obejmowało wdrożenie najnowszych technik, umożliwiających m.in komfortowe przeglądanie na urządzeniach mobilnych.

Pozycjonowanie SEO

Samo wykreowanie witryny to jednak nie wszystko – aby przyciągnęła ona użytkowników, należy również odpowiednio wypozycjonować ją w wynikach wyszukiwania. Na szczęście tworzenie stron WWW zakłada wykorzystanie szeregu narzędzi pozwalających na skuteczne pozycjonowanie tak globalne, jak i lokalne. Wdrożone zostaną także rozwiązania SEO, mające na celu optymalizację witryny pod oczekiwania botów indeksujących Google, a także utrzymanie zainteresowania aktywnych już użytkowników. Projektowanie stron WWW to także, między innymi, umiejętne linkowanie wewnętrzne oraz zewnętrzne, dzięki któremu na stronie utrzymuje się stały ruch internetowy najwyższej jakości.

 

Ciekawe strony internetowe

Każdy internauta wie, jak bardzo frustrujące jest bezowocne poszukiwanie informacji na stronie internetowej. Profesjonalne projektowanie stron www musi więc zawierać między innymi takie elementy, jak przygotowanie odpowiedniej szaty graficznej serwisu, a także wygodnego interfejsu użytkownika. Dzięki temu nawigowanie po stronie, a także odnalezienie interesujących odwiedzającego informacji stanie się bardzo proste i szybkie. Tworzenie stron WWW stawiać musi na dopieszczenie nawet najmniejszych detali – w przeciwnym razie witryna może stać się po prostu nieczytelna dla użytkownika, a ten szybko zrezygnuje z jej przeglądania.

Tworzenie stron internetowych