Tworzenie stron internetowych
Kędzierzyn-Koźle

Przedstawiamy przykładowe pakiety stron internetowych w Kędzierzynie-Koźlu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając najlepszą opcję pod Twój budżet. 

Zainwestuj w swój biznes

Tworzenie stron internetowych Kędzierzyn-Koźle

Własna strona internetowa w Kędzierzynie-Koźlu to już absolutna podstawa, jeśli myślimy o prowadzeniu działalności gospodarczej. Coraz częściej na posiadanie strony www decydują się również osoby prywatne, z bardzo różnych względów. Mimo wszystko projektowanie stron internetowych nie jest czynnością, za którą każdy może ot tak się zabrać – lepiej usługę taką zlecić profesjonalistom.

Strony internetowe Kędzierzyn-Koźle

One Page

850

PLN
Starter

1200

PLN
Pro

2000

PLN
tworzenie stron internetowych Kędzierzyn-Koźle

Nasza ostatnia realizacja dla Pani Laury, którą codziennie odwiedzają potencjalni klienci, szukający kreatywnych tortów i wypieków z okolic Kędzierzyna-Koźla. 

Mimo, że to dopiero początek działalności, firma postawiła największy priorytet na stworzenie swojej wizytówki internetowej.

Kompleksowa obsługa

Tworzenie stron internetowych Kędzierzyn-Koźle to wbrew pozorom naprawdę skomplikowany proces. Potrzebne więc będzie wsparcie profesjonalistów – i to na każdym etapie, już nawet przy wyborze nazwy i domeny przyszłej witryny, Specjaliści od projektowania stron WWW zainstalują stronę www na wybranym hostingu tak, by jeszcze tego samego dnia była gotowa do działania. Będą również służyć wsparciem technicznym oraz dobrą radą nawet po tym, jak już oficjalnie uruchomimy naszą stronę WWW. Musimy też pamiętać, że projektowanie stron WWW wymaga znajomości specjalistycznych języków, których samodzielnie wcale nie tak łatwo się nauczyć.

Nowoczesny design

Powierzenie sprawy specjalistom gwarantuje, że strona zaprojektowana zostanie według najnowszych standardów. Tworzenie stron internetowych Kędzierzyn-Koźle obejmuje więc również optymalizację ich pod możliwości urządzeń mobilnych – nawet na smartfonach starszej generacji będą one doskonale responsywne. Warto wiedzieć, że obecnie około 50% ruchu w internecie generują urządzenia mobilne, a wskaźnik ten będzie najprawdopodobniej tylko wzrastał. Warto więc już teraz zatroszczyć się o poprawny rozwój witryny w przyszłości i zadbać, by projektowanie stron www obejmowało wdrożenie najnowszych technik, umożliwiających m.in komfortowe przeglądanie na urządzeniach mobilnych.

Pozycjonowanie
SEO

Samo wykreowanie witryny to jednak nie wszystko – aby przyciągnęła ona użytkowników, należy również odpowiednio wypozycjonować ją w wynikach wyszukiwania. Na szczęście Tworzenie stron internetowych Kędzierzyn-Koźle zakłada wykorzystanie szeregu narzędzi pozwalających na skuteczne pozycjonowanie tak globalne, jak i lokalne. Wdrożone zostaną także rozwiązania SEO, mające na celu optymalizację witryny pod oczekiwania botów indeksujących Google, a także utrzymanie zainteresowania aktywnych już użytkowników. Projektowanie stron WWW to także, między innymi, umiejętne linkowanie wewnętrzne oraz zewnętrzne, dzięki któremu na stronie utrzymuje się stały ruch internetowy najwyższej jakości.

 

Ciekawe strony internetowe

Każdy internauta wie, jak bardzo frustrujące jest bezowocne poszukiwanie informacji na stronie internetowej. Profesjonalne projektowanie stron www musi więc zawierać między innymi takie elementy, jak przygotowanie odpowiedniej szaty graficznej serwisu, a także wygodnego interfejsu użytkownika. Dzięki temu nawigowanie po stronie, a także odnalezienie interesujących odwiedzającego informacji stanie się bardzo proste i szybkie. Tworzenie stron internetowych Kędzierzyn-Koźle stawiać musi na dopieszczenie nawet najmniejszych detali – w przeciwnym razie witryna może stać się po prostu nieczytelna dla użytkownika, a ten szybko zrezygnuje z jej przeglądania.

strona internetowa

Dlaczego warto mieć stronę internetową w Kędzierzynie-Koźlu?

Niestety, nie wszyscy przedsiębiorcy uważają, że strona internetowa jest elementem niezbędnym do prowadzenia firmy. Głównym powodem istnienia naszej agencji chęć uświadamiania przedsiębiorcom jak istotnym jest, aby posiadać stronę WWW. Przede wszystkim ważne jest, żeby nie odkładać jej tworzenia na później, bo z każdą chwilą potencjalni klienci są traceni, dlatego że nie są w stanie odnaleźć Twojej firmy.

tworzenie stron internetowych Kędzierzyn-Koźle

Komfortowe i przyjazne witryny internetowe

Smak, oryginalność i funkcjonalność, postaw na najlepszą stronę www!

tworzenie stron internetowych Kędzierzyn-Koźle

Zintegrowany Social Media Marketing

Zacznij komunikację w sieciach społecznych, która wpłynie na rozwój firmy i jej wizerunek w Internecie

pozycjonowanie stron kędzierzyn-koźle

SEO, SEM, PPC Services

Kliknij po indywidualne strategie SEO, SEM, PPC, analizę konkurencji i identyfikacji najlepszych praktyk

tworzenie stron internetowych Kędzierzyn-Koźle

Opieka i aktualizacja www

Zawsze doskonała strona, 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę. Serio!

tworzenie stron internetowych Kędzierzyn-Koźle

Content Marketing

CONTENT IS KING! Zobacz jak działa skuteczne zarządzanie treścią

tworzenie stron internetowych Kędzierzyn-Koźle

Mobile

MOBILE jest sercem Digital Marketingu. Pomyśl o tym już dziś

Pytania i Odpowiedzi - Strony internetowe

„Po co strona www, jeśli masz wystarczająco dużo pracy?”

Czy zlecać tworzenie strony www, jeśli firma dobrze prosperuje? – Większość przedsiębiorców odpowie, że nie. 

Nic bardziej pozostawanie w tyle za konkurencją i brak rozwoju powoduje stagnację i powolny upadek firmy. Nowoczesny rynek, potrzeby klientów oraz technologia to powody, dlaczego Twoja firma musi dotrzymywać kroku zmianom na rynku. W innym przypadku nie będzie postrzegana jako poważna firma.

„Jak ktoś będzie chciał to mnie znajdzie”

Stwierdzenie rodem z przeszłości, a to już nie te czasy. Konkurencja nie śpi a ciągle działa i się rozwija w oszałamiającym tempie. Już teraz istnieją lodówki, które podłączone do internetu potrafią same zrobić zakupy do domu, a co będzie za kilka lat.

Po co mam jeździć i rozdawać ulotki itd. Skoro jednym zapytaniem w Google, klientem w mgnieniu oka może Ciebie znaleźć w internecie?

„Bo strona za dużo kosztuje”

Bardzo rozbudowana strona internetowa kosztuje dużo, to prawda. My wolimy jednak mówić o tym, że strona internetowa jest tyle warta, bo jej wartość bezpośrednio przekłada się na Twój zysk. Jeżeli za wykonanie strony zostało zapłacone 2000 zł to jesteśmy pewni, że w ciągu jednego roku strona ta pozyska dla Ciebie klienta, dzięki któremu zarobisz właśnie te 2000 zł a może i więcej. Czy koszt stworzenia strony w takim wypadku to dużo czy mało? Czy prawdopodobnym jest, aby w dzisiejszych czasach strona pozyskała nam tylko jednego klienta w ciągu roku? Nie, nie jest to możliwe.